Jautājiet Revonia pārdevējiem par mūsu komplekta piedāvājumiem un īpašajiem risinājumiem!

Kontakti

Rakstiet vai zvaniet mums







    Revonia OÜ

    Tālrunis +371 2808 4333 (Helmuts Apsis)
    E-pasta adrese helmuts@revonia.lv
    Adrese Kumna tee 5, Vääna, 76903 Harju maakond, Igaunija
    Reģistrācijas kods 11723380
    PVN EE101330996
    IBAN EE537700771000558221

    Nāciet ciemos

    Nāciet ciemos

    Revonia Latvijā

    Helmuts Apsis

    Helmuts Apsis

    Tirdzniecības pārstāvis Latvijā

    E-pasta adrese helmuts@revonia.lv
    Telefons +371 2808 4333

    Revonia Igaunijā

    Marju Pruul

    Marju Pruul

    pārdošana

    E-pasta adrese marju@revonia.ee
    Telefons +372 5683 3347
    Valodas Igauņu, Somu, Krievu
    Helar Laur

    Helar Laur

    pārdošana/Mārketings

    E-pasta adrese helar@revonia.ee
    Telefons +372 5670 1013
    Valodas Igauņu, Somu, Angļu
    Erich Kivi

    Erich Kivi

    Mārketings

    E-pasta adrese erich@revonia.ee
    Telefons +372 5904 2488
    Valodas Igauņu, Angļu
    Kaius Kiidli

    Kaius Kiidli

    Ražošanas/Projektu vadītājs

    E-pasta adrese kaius@revonia.ee
    Telefons +372 5686 1060
    Valodas Igauņu, Somu, Angļu
    Imre Vaino

    Imre Vaino

    Ražošanas vadītājs/Pārdošana

    E-pasta adrese imre@revonia.ee
    Telefons +372 504 8204
    Valodas Igauņu, Krievu, Somu
    Mihkel Päll

    Mihkel Päll

    Ražošanas vadītājs

    E-pasta adrese mihkel@revonia.ee
    Telefons +372 5346 6766
    Valodas Igauņu, Angļu, Krievu
    Veronika Svists

    Veronika Svists

    PĀRDOŠANA VĀCISKI RUNĀJOŠOS TIRGOS

    E-pasta adrese veronika@revonia.ee
    Telefons +372 5625 9222
    Valodas Igauņu, Vācu, Angļu, Krievu
    Maik Tohver

    Maik Tohver

    Dizaineris

    E-pasta adrese maik@revonia.ee
    Telefons +372 5564 1776
    Valodas Igauņu, Angļu
    Kristo Kekkonen

    Kristo Kekkonen

    Finanšu vadītājs/Dibinātājs

    E-pasta adrese kristo@revonia.ee
    Telefons +372 518 0252
    Valodas Igauņu, Angļu
    Rauno Oja

    Rauno Oja

    Izpilddirektors/DIbinātājs

    E-pasta adrese rauno@revonia.ee
    Telefons +372 5684 2845
    Valodas Igauņu, Angļu, Somu

    VISS NEPIECIEŠAMAIS

    Vajadzīgi tikai četri moduļi, lai uzstādītu velvju ēku, kuras platība var būt no 4,5 m² līdz vairākiem simtiem kvadrātmetru. Plašāka informācija sadaļā “Tehnoloģijas“.

    Labākais veids, kā saņemt atbildes, ir pajautāt.

    Sazinieties ar mums

    Kontaktinformācija
    Izstāde