Sīkfailu politika - Revonia

Sīkfailu politika

Tīmekļa vietnē Revonia.ee izmanto sīkfailus. Sīkfails ir neliels informācijas fails, ko tīmekļa vietne nosūta uz sīkfailu mapi jūsu datorā.

Ir divu veidu sīkfaili:

  • pastāvīgie sīkfaili – tie jūsu datora sīkfailu mapē paliek pastāvīgi. Tos var izmantot, piemēram, lai atpazītu to, ka jūs tīmekļa vietni apmeklējat atkārtoti, un pielāgotu tīmekļa vietnes saturu atbilstoši jūsu vajadzībām vai lai iegūtu statistikas datus;
  • sesijas sīkfaili – pagaidu faili, kas tiek dzēsti, kad izejat no tīmekļa vietnes vai aizverat savu pārlūkprogrammu. Sesijas sīkfailus var izmantot, lai nodrošinātu īpašas funkcijas vietnē, piemēram, lai pieprasītu rēķinu vai lai pieteiktos vietnē.

Mūsu tīmekļa vietnēs sīkfailus parasti izmanto, lai uzlabotu lietotāju pieredzi. Sīkfaili ļauj mūsu tīmekļa serveriem jūs atpazīt un automātiski pielāgot vietnes saturu, lai tas atbilstu jūsu vajadzībām.  Izmantojot sīkfailus, varam vienkāršāk uzzināt par mūsu lietotāju vajadzībām. Tie mums nodrošina lietošanas statistiku, kas ļauj mērīt un uzlabot mūsu tīmekļa vietnes darbību. Mūsu sīkfailus var būt veidojuši dažādi piegādātāji, kas palīdz sniegt mūsu tīmekļa pakalpojumus. Daži no šādiem piegādātājiem ir “Google”, “Facebook”, “Instagram”. Uzskatāms, ka mūsu tīmekļa vietņu lietotāji piekrīt sīkfailu izmantošanai tad, ja viņu tīmekļa pārlūkprogrammā ir iestatījums pieņemt sīkfailus. Ja jūs atsakāties no sīkfailiem, daudzi mūsu tīmekļa vietnes pakalpojumi var nebūt pieejami, un funkcijas var būt ierobežotas, piemēram, iespēja saglabāt savus personīgos iestatījumus. Savā tīmekļa pārlūkprogrammā jebkurā laikā varat izvēlēties, vai vēlaties pieņemt sīkfailus. Ja nevēlaties pieņemt sīkfailus, varat iestatīt, lai jūsu pārlūkprogramma tos automātiski atspējo vai arī paziņo par katru gadījumu, kad tīmekļa vietne pieprasa pievienot sīkfailu. Lūdzu, ieskatieties savas tīmekļa pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā, lai veiktu nepieciešamos iestatījumus. Šie noteikumi var tikt ik pa laikam bez brīdinājuma mainīti, lai nodrošinātu atbilstību normatīvo aktu prasībām un / vai vispārpieņemtajai praksei attiecībā uz sīkfailiem.

VISS NEPIECIEŠAMAIS

Vajadzīgi tikai četri moduļi, lai uzstādītu velvju ēku, kuras platība var būt no 4,5 m² līdz vairākiem simtiem kvadrātmetru. Plašāka informācija sadaļā “Tehnoloģijas“.

Izstāde