Modulu mājas - Revonia

Moduļu mājas

Izbaudiet atpūtu savā personīgajā vīna pagrabā. Vai pat ievācieties tajā uz dzīvi, ja vēlaties.

Dzīve jādzīvo skaisti. Labai dzīvei vajadzīga ģimene, draugi un aizrautība darbā. Tomēr dzīve kļūst vēl labāka, ja ir viss minētais un vēl arī plašas telpas ar lielisku dizainu. Arku un krusta velvju moduļus var savienot, veidojot palīgēku, kurai gandrīz nemaz nav nepieciešama apkope. Izbaudiet mājokļa omulību, kas nemazinās pat tad, ja ārā līst.

CENU LAPA

Faktiski bezgalīgas iespējas

Dzīvojamā ēka ar krusta velvēm Pērnavā

Ēka, kuru kurjeri nespēj atrast. 130 m² dzīvojamā ēka Pērnavas upes krastā paredzēta dzīvošanai visu gadu. Īpašnieks stāsta, ka dzīve pazemē ir klusāka, mierīgāka un daudz energoefektīvāka, salīdzinot ar viņa iepriekšējo mājokli. Turklāt ēkā ir pirts, kuras sienas glabā siltumu, tādēļ sajūtas pērtuvē ir unikālas. Nurgakivi raidījumā var noskatīties epizodi par šo mājokli šeit!!

Silma retreat

“Silma Retreat” netālu no Hāpsalu sniedz iespēju izrauties no ikdienišķās dzīves rutīnas. Šī ir ideāla vieta, kur doties dabā, neatsakoties no pilsētas greznības. Šī 44 m² pazemes māja veidota tā, lai saplūstu ar dabu. Dažādi savvaļas dzīvnieki bieži vien nāk pētīt mājas terasi. Turklāt ēka ir savienota ar unikālu vīna pagrabu. Plašāka informācija šeit!

Tumšā telpa, pieredzes apartaments

Tumsa, pilnīgs klusums, laiks šķiet apstājies. Tieši šāda ir sajūta, atrodoties tumšajā telpā, kur dodas, lai atrastu patieso es – to uzskata par svarīgu rituālu garīgajā ceļā. Mēs palīdzējām izveidot vienu no šīm telpām. Jo, kur gan ir mierīgāk un tumšāk par pazemi? Pieredze, kuru der izmēģināt!

Apukka Resort – Kammi Family apartments

Pazemes apartamenti ar savu īpašu raksturu, kas aprīkoti ar visām ērtībām – Somijā, Lapzemē. “Kammi” somu valodā nozīmē māju, kas ir daļēji zem zemes – šādi mājokļi vēsturiski bijuši populāri visā Lapzemē. Plašāka informācija šeit! !

Apukka Resort – Kammi Suites apartamenti

Ļoti populāri un unikāli apartamenti Somijā, Lapzemē. Grezni iekārtoti, silti mājokļi, kuros pa jumta logu var vērot ziemeļblāzmu. Tas nekad neapnīk. Plašāka informācija šeit!

Kingfischer Holiday Cottage

“Kingfischer” apartaments Anglijā sākotnēji šķiet mazs, tomēr gudrie interjera risinājumi ļāvuši tajā ierīkot visas nepieciešamās ērtības veiksmīgam atvaļinājumam. Apmešanos vēl patīkamāku padara āra kubls. Plašāka informācija šeit!

Moduļu māja

Vienlaikus populāra un unikāla. No mūsu pazemes pagrabu moduļiem var izveidot lielisku moduļu māju drošā patvērumā zem zemes. Nav jāraizējas par gaismu, jo logus var ierīkot visā garumā fasādes pusē, kuru nenosedz ar augsni. Šī ir dzīvojamā ēka, kura ir tik energoefektīva, ka ietaupījums ir neizbēgams.

Āra virtuve

Draugi, vasara, grils un ēdiens... tomēr ne tad, ja līst... Tam tā nav jābūt. Risinājums ir āra virtuve! Gardu maltīti svaigā gaisā neapdraud nekas.

Mednieku mājiņa Lapzemē

Ēdiens no cepeškrāsns, mednieku stāsti un jauks, omulīgs namiņš meža vidū, kur atnākt pēc garas, sniegotas dienas. Ko gan vēl var vēlēties saltā ziemas vakarā?

Cigāru un konjaka telpa

Ja jums ir sava telpa cigāru un konjaka baudīšanai, tas liecina, ka jūsu dzīve ir patiesi grezna. Tas nozīmē, ka jums, visticamāk, skapī ir smokings un tauriņš. Tas nozīmē, ka esat patiesi veiksmīgs. Jums dzīvē viss ir un tieši tā, kā jābūt. Tomēr, ja jums joprojām nav vietas, kur kūpināt cigāru un tādēļ konjaks nepelnīti paliek pudelē, mums ir ļoti cildens risinājums.

Golfa centrs

Nav viļņojošas jūras, nav smilšainas pludmales? Nav skata uz senu ieleju, un nav panorāmas rata tuvumā? Ļoti labi! Tad šī ir iespēja radīt jaunu interesantu objektu jūsu apkaimē. Viss golfa centra komplekss ir gudri apslēpts kalna nogāzē.

Apartamenti golfa centrā

Pēc garas dienas golfa laukumā nav nekā labāka par labu naktsmieru. Risinājums, kas iekļaujas golfa laukuma ainava, noteikti paliks atmiņā un patiks gan jauniem, gan veciem.

Dārza mājiņa ar pirti

Pagrabs vai pirts, noliktava vai pērtuve? Var taču būt abi! Baudiet karsto tvaiku pirtī un atsvaidzinoši aukstu dzērienu no pagraba pēc tās – ko vēl vairāk sirds var vēlēties?

Namiņš upes krastā

Aicinājums doties dabā. Vienkārša un pašpietiekama vieta upes krastā, kas kalpo kā namiņš, kur var ērti baudīt dzīvi. Maza, tomēr praktiska mājiņa ar zemām enerģijas izmaksām, kad stāv tukša – tai nav nepieciešama regulāra apkope, un tā ir pasargāta no ārējo faktoru iedarbības.

Brīvdienu māja ar krusta velvēm

Viesiem, kolēģiem, draugiem un radiem – šī mājiņa sastāv no diviem krusta velves moduļiem un iederas jūsu pagalmā vai atstatus no mājas, un ir vienmēr gatava visus silti uzņemt.

VISS NEPIECIEŠAMAIS

Vajadzīgi tikai četri moduļi, lai uzstādītu velvju ēku, kuras platība var būt no 4,5 m² līdz vairākiem simtiem kvadrātmetru. Plašāka informācija sadaļā “Tehnoloģijas“.

85% atbalsts!