Revonia moduļu māju tehnoloģija ir vienlaikus mūžīga un moderna.

Tehnoloģija

Moderns un mūžīgs 

Revonia velvju tehnoloģija ir unikāla. Esam pētījuši senos velvju pagrabus, kas mums snieguši iespēju mācīties no pagātnes celtniekiem. Veidojot savas velvju ēkas, šīs vērtīgās zināšanas esam ņēmuši vērā un attīstījuši tālāk, apvienojot tās ar mūsdienīgām būvniecības tehnikām un materiāliem. 

IZLASIET MŪSU STĀSTU

Moduļi un savienojumu piemēri

Sešstūra formas modulis

Kupola velve | 4,5 m2

Sešstūra formas moduli var izmantot gan atsevišķi, gan kombinēt ar citiem moduļiem. Apskatīt savienojumu piemērus

Lejupielādēt rasējumus un savienojumu piemērus

Modulis ar priekštelpu

Arkas velve | 11,7 m2

Priekštelpu var pievienot gan moduļa garākajai, gan īsākajai malai. Apskatīt savienojumu piemērus

Lejupielādēt rasējumus un savienojumu piemērus

Papildmodulis

Arkas velve | 9,7 m2

Papildmodulis dod iespēju palielināt telpu. Varam arī pievienot papildu starpsienu, izveidojot atveres tur, kur nepieciešams. Apskatīt savienojumu piemērus

Lejupielādēt rasējumus un savienojumu piemērus

Krusta velves modulis

Krusta velve | 10,2 m2

Krusta velves moduli var pievienot gan īsākajai, gan garākajai malai. Šie moduļi dod iespēju izveidot lielas, atvērtas telpas. Apskatīt savienojumu piemērus

Lejupielādēt rasējumus un savienojumu piemērus

Pagrabs, sauna, moduļu māja vai dārza māja – tieši tāda, kā jums vajag

Velvētu ēku veidošanai izmantojam 3 dažādus moduļus: 4,5 m2 moduli ar sešstūra formas grīdas plānojumu, 11,7 m2 moduli ar priekštelpu un taisnstūrveida grīdas plānojumu, kā arī 9,7 m2 papildu kameras moduli, lai iegūtu vēl lielāku telpu. Moduļu griestu augstums ir 2,5 metri.

No piedāvātajiem moduļiem varat izvēlēties sev vajadzīgā izmēra telpu. Moduļus ar taisnstūra formas grīdu var savienot savā starpā gan gar garāko, gan īsāko malu, un tiem var pieslēgt moduli ar sešstūra grīdas plānojumu. 

Krusta velvju būves veidojam no bāzes moduļa ar platību 10,2 m2 un griestu augstumu 2,7 metri. Jebkuru malu var aizvērt vai atstāt atvērtu, lai savienotu moduļus savā starpā, uzstādītu ēkai logus un durvis, var arī vienkārši atstāt to vaļēju. Arku un krusta velvju moduļus var arī kombinēt.

Arkas un krusta velvju moduļus var arī savienot kopā. Iespējas ir bezgalīgas – varat iegūt tieši sev vajadzīgā izmēra un plānojuma pirti, kārtīgu lauku pagrabu, brīnumjauku telpu neaizmirstamām svinībām vai vienkārši omulīgai laika pavadīšanai. 

Apskatiet paveiktos darbus, lai gūtu labāku priekšstatu! 

TEHNOLOĢIJAS PRIEKŠROCĪBAS

Uzstādīšanas ātrums un ērtums

 • Jauno pagrabu, saunu vai cita pielietojuma velvju ēku uzstādīsim jūsu pagalmā vienas dienas laikā. 
 • Mēs uzstādīsim moduļus, un tie būs gatavi nosegšanai ar zemi. 
 • Atsevišķi pamati nav nepieciešami. Pamatu plāksne jau ir integrēta ēkā.
 • Ēku var uzstādīt tieši vēlamajā vietā; tā var būt arī mitra – tas netraucēs. 
 • Mēs parūpēsimies, lai jūsu skaistais pagalms netiktu sabojāts. Transportējot detaļas, izmantojam cietus paklājus, lai nesabojātu zālienu. 
 • Piedāvājam gan lietošanai gatavas ēkas ar iekštelpu apdari, gan arī ar iespēju pašiem veikt iekšdarbus. 

Energoefektīvs un dabai draudzīgs risinājums

 • Ēka ir izgatavota no dzelzsbetona, tādēļ tā kalpos vairākām paaudzēm. 
 • Fasādei nav nepieciešama kopšana, jo ēka tiek apklāta ar zemi. 
 • Siltinot ēku ar PUR putām un zemi, iegūstam gandrīz nulles enerģijas ēku. 
 • Ēkai ir pazemes vai ģeotermālā ventilācijas sistēma, un pastāvīgas temperatūras, mitruma un gaisa cirkulācijas nodrošināšanai ēka izmanto zemes pasīvo enerģiju. 
 • Iekštelpu apdarei izmantojam dabiskus materiālus. 

Iekšējais klimats un izmantošanas ērtums

 • Velvju griesti nodrošina lielisku gaisa cirkulāciju. 
 • Sienu un griestu apdarei izmantojam kaļķa apmetumu, kas pasargā no mikroorganismu, pelējuma un sēņu veidošanās. 
 • Durvis tiek izgatavotas no koka, savienojumus veidojot skujiņas rakstā, un tas ir roku darbs, savukārt durvju eņģes, aizbīdņi un rokturi ir kalti. 
 • Atbilstoši jūsu vēlmēm ēkai var izbūvēt arī logus. 

Revonia Green+

Mūsu risinājumi ir energoefektīvāki par konvecionālajām mājām un ierastajām moduļu būvēm. Tas izpaužas šādi:

 

 • Transports.
  Betona javas vedējs, būvstrādnieku automašīnas, logu un durvju kompānija, elektriķis, iekšdarbu meistari, jumiķi un visi pārējie uz konvencionālas būves būvobjektu brauc pat vairākas reizes. Turpretim mēs visus minēto speciālistu darbus veicam mūsu ražotnē, izejmateriālus iepērkot lielos daudzumos, tādējādi mēs būvlaukumu apmeklējam vienu reizi – jau ar gatavu māju. Šis būtiski samazina CO2 izmešus. Papildus šim – pērkot izejmateriālus lielakā daudzumā, mēs mūsu produktiem spējam nodrošināt labāku gala cenu.

 

 • Energoefektivitāte.
  Tā kā mūsu pazemes mājas patērē par aptuveni 30% mazāk enerģijas nekā parastas mājas, ieguvēji ir gan mājas īpašnieks, gan daba. Ir daudz racionālāk un dabai draudzīgāk, ja pagrabi, mājas un pirtis tiek ražotas vienuviet – kontrolētos apstākļos. Ģeotermālā enerģija nodrošina to, ka vasarā pazemes būve neuzkarst, bet ziemā – neatdziest. Pat vēl vairāk – saule, sniegs un vēji praktiski nespēj ietekmēt mājas mikroklimatu. Betona būvēm ir liela siltuma inerce, līdz ar to klimats tajās cauru gadu ir salīdzinoši nemainīgs. Revonia pagrabi spēj „darboties” pilnīgi bez elektrības. Enerģijas ietaupījums mūsu pagrabos nav nemaz salīdzināms ar līdzīga izmēra dzesētavām, kuras darbina elektrība.

 

 • Zemes izmantošana un ietekme uz apkārtējo vidi.
  Lielākā daļa mūsu pazemes būvju pēc uzstādīšanas nav nemaz pamanāmas. Mūsu klienti ieeju un logus visbiežāk izvēlas vienā mājas pusē, tādējādi, skatoties no citām pusēm, ir redzams vien neliels ar zāli apaudzis uzkalniņš. Virs mājas var būt ne tikai zāliens, tur var augt arī puķes un krūmi. Ir iespējams izveidot arī terasi vai uzstādīt saules paneļus, stāvvietu vai vienkārši – jautrs slīdkalniņš bērniem. Ietekme uz apkārtējo vidi visādā ziņā ir minimāla. Būves uzstādīšana neprasa daudz vietas – apkārt esošos kokus nav nepieciešams izzāģēt. Māja tik ļoti saplūst ar vidi, ka nereti no iekšpuses ir iespējams novērot tuvu pienākušus dzīvniekus, kas nemaz nenojauš, ka tepat ir cilvēks.

 

 • Materiāli.
  Betons netiek uzskatīts par dabai draudzīgu materiālu. Taču tā ekoloģiskās pēdas nospiedums ir samazināts līdz minimumam, jo Revonia ražotie betona moduļi kalpo līdz pat simts gadiem, kas vidēji ir 2-3 reizes vairāk nekā, piemēram, koka moduļu māja. Šajā laikā nav nepieciešams mainīt jumtu, krāsot fasādi, labot pamatus vai citas lietas, kas ar laiku nolietojas konvencionālajām mājām. Revonia ražoto betona moduļu māju ilgais mūžs, kurām nav nepieciešams veikt fasādes remonta darbus, padara šo māju par salīdzinoši zemu izmaksu risinājumu. Ražošanā darbspēks un materiālu loģistika ir saplānota tā, lai tā būtu pēc iespējas optimāla, tādējādi veidojoties ļoti mazam materiālu pārpalikumam. Šādas pieejas rezultātā mēs mūsu risinājumiem spējam nodrošināt zemāku cenu un nepārtrauktu mūsu produktu pieejamību.

 

 • Interjers un inovatīvs dizains.
  Kaļķa javas apmetums, kas ir videi draudzīgs un pārstrādājams materiāls, iekštelpās nodrošina pareizu klimatu un gaisa mitrumu. Katrā mājā ir dabīgā ventilācija, taču, ja nepieciešams, uzstādām arī piespiedu ventilāciju. Lai nodrošinātu augstāko kvalitāti, veidojot moduļus, izmantojam mūsdienīgas būvniecības metodes. Rezultātā esam radījuši būves, iedvesmojoties no senajām velvju ēkām, bet modernā izpildījumā.

 

 • Pārstrādājami materiāli un ilgtspēja.
  Koka māja, kad tā ir nokalpojusi savu mūžu, tiek pārvērsta vai nu malkā, vai utilizēta atkritumu poligonā. Papildus tam, veidojas dažādi būvniecības atkritumi – siltumizolācijas materiāli, metāls, plastmasa u.c. Taču, betona mājas gadījumā, kad tā ir nokalpojusi savu mūžu kā māja, nākamās paaudzes to var izmantot kā pagrabu, noliktavu, pirti vai garāžu. Moduļus ir iespējams arī vienu no atra atdalīt un izmantot tos iepriekš minētajiem mērķiem. No pārstrādes perspektīvas, Revonia produktu sastāvdaļas ir salīdzinoši viegli atdalāmas viena no otras – moduļi parasti sastāv no betona, PUR putām, elektrības vadiem un ventilācijas caurulēm.

 

 • Izturība.
  Kā jau minēts iepriekš, mājas betona modulis pazemē droši var kalpot aptuveni 100 gadus. Pēc tam tas var tikt izmantot ka pagrabs, pirts, noliktavai vai garāža. Revonia būves mūžs būs ļoti ilgs tieši tāpat kā mūsu vecvectēvu pagrabus bieži vien varam izmantot pat vēl šodien.

VISS NEPIECIEŠAMAIS

Vajadzīgi tikai četri moduļi, lai uzstādītu velvju ēku, kuras platība var būt no 4,5 m² līdz vairākiem simtiem kvadrātmetru. Plašāka informācija sadaļā “Tehnoloģijas“.

Klientu dienas