Stāsts - Revonia

Stāsts

Ievērojama vēsture

Senajā Romā velvētām būvēm bija ļoti nozīmīga loma, un šajā laikā arī radās krustenisko velvju būvniecības tehnika. Igaunijā velvju ēkas sāka būvēt 10. gadsimtā. Pat, ja paši ēku kompleksi ir smagi cietuši no laika zoba, mūra pagrabi ar velvju griestiem joprojām stingri stāv visā savā krāšņumā. Velvju ēku celtniecība mūsdienās kļuvusi arvien retāka, jo vairs nav meistaru, kas prot būvēt velves, tāpēc mūsu misija ir atdzīvināt un attīstīt šo cienījamo un vērtīgo būvniecības tradīciju. 

Laiks ir vērtīgs

Mēs respektējam jūsu laiku. Mūsu radītais risinājums dažu nedēļu laikā ļauj iegūt ēku, kas ir veidota pēc jūsu gaumes. Uzstādīšana aizņem tikai vienu dienu. Revonia velvju ēkas kalpos gadsimtu, turklāt tām nepieciešamā apkope ir minimāla. Jums šis process būs ātrs un vienkāršs, lai jūs varētu nodarboties ar lietām, kas ir patiešām svarīgas – ģimene, hobiji, darbs vai atpūta.

v6lv 3
“Mūra pagrabi ar velvju griestiem stāv stingri visā savā krāšņumā”
Lugu_pilt2
“Revonia velvju ēkas kalpos gadsimtu, turklāt tās neprasa daudz rūpju”

Pagrabs, pirts, moduļu māja vai dārza mājiņa – tieši tāda, kā jums vajag

No pieciem vienkāršiem moduļiem iespējams izveidot velvētu telpu no 4,5 m2 līdz pat simtiem kvadrātmetru. Apvienojot dažādus moduļus, varam izveidot tāda plānojuma ēku, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Lielu uzmanību pievēršam arī ēku iekšējai apdarei. Mūsu piedāvātais apdares materiālu klāsts ir plašs. Mēs izmantojam dabiskus būvmateriālus, un daudzas detaļas ir izgatavotas ar rokām. 

Rūpējamies par vidi un energoefektivitāti

Mēs saudzējam vidi, lai arī nākamās paaudzes varētu baudīt tīru, nepiesārņotu dabu. Revonia velvētās būves atbilst gandrīz nulles enerģijas standartam. Ēka ir klāta ar augsni, kas vasarā telpās saglabā komfortablu vēsumu un nodrošina aizsardzību no sala ziemā, tādējādi apkures izmaksas ir zemas.

Vairāk nekā 1200 ēku ar velvēm

2012. gadā sākām atjaunot senās velvju ēkas, kopš tā laika esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi. 2014. gadā uzsākām jaunu ēku ražošanu un līdz šim esam uzstādījuši jau vairāk nekā 1200 ēku visā Eiropā. Turpinām uzkrāt pieredzi un radīt jaunus un ilgtspējīgus produktus.

Edukas Eesti ettevõte Euroopa liit Eesti tuleviku heaks Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium EAS
Our management system has been certified according to ISO 9001:2015

2021 sai ettevõte toetust Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist sh rahastatakse liidu COVID-19 pandeemiale reageerimise raames, summa 61650 €.

Projekti eesmärk oli Komsio maja väljaarendamine, see on poolenisti maaall olev maja monoliitsest raudbetoonist, mis tarnitakse kliendile 100% valmis kujul. Arendus oli edukas, maju müüakse ning need on kasutuses ja toimivad.

Revonia OÜ on saanud toetust projektile EU53059 Tootearenduse toetuse projektiplaan Revonia OÜ, mille tulemusel valmib ettevõttele vajalik uus tootearenduse lahendus.

VISS NEPIECIEŠAMAIS

Vajadzīgi tikai četri moduļi, lai uzstādītu velvju ēku, kuras platība var būt no 4,5 m² līdz vairākiem simtiem kvadrātmetru. Plašāka informācija sadaļā “Tehnoloģijas“.