Revonia pagrabi produktu un citas nepieciešamo lietu glabāšanai

Pagrabi

No vecmāmiņas zaptēm līdz pat automašīnām. Pietiek vietas pilnīgi visam.

Kārtīgs lauku pagrabs ir ikvienas mājsaimniecības centrs. Šī ir vieta visam vērtīgajam un labajam, kas baro dvēseli un miesu, vai kas jāpasargā no laika apstākļu ietekmes. Revonia moduļi jums ļauj uzbūvēt pašiem savu energoefektīvu pagrabu ar tieši tādu izkārtojumu, izmēru un aprīkojumu, kāds jums vajadzīgs. Pagrabs tiek izgatavots Revonia rūpnīcā, un uzstādīšana jūsu īpašumā ilgst tikai vienu dienu.

Uzziniet vairāk

Faktiski bezgalīgas iespējas

Pagrabs, pirts, moduļu māja vai dārza māja – tieši tas, kas jums nepieciešams

Pazemes pagrabā var glabāt pārtiku un dārza veltes, kā tas ir darīts gadsimtiem ilgi. Salīdzinot ar ledusskapi, šis ir videi draudzīgākāks un energoefektīvāks glabāšanas paņēmiens.

Veinikelder

Vīna pagrabs nodrošina jūsu vīniem stabilus apstākļus un pasargā tos no gaismas. Patiesība slēpjas vīna pagrabā. Tā ir lieliska vieta, kur baudīt vīnu un omulīgi pavadīt laiku.

Alus vai sidra pagrabs

Lai tik puto! Šis ir mājas brūzis, dzērienu glabāšanas un baudīšanas vieta, kur apiņi ļauj domu lidojumam pacelties augstumos, jo īpaši draugu lokā.

Gaļas vai siera pagrabs

Gaļas un siera pagrabs ir lielisks risinājums, kur uzglabāt visu nepieciešamo ikdienas maltīšu un gardu sātīgu ēdienu pagatavošanai. Te var glabāt pat veselu jēru!

Garāža vai liela noliktava

Neļaujiet laikapstākļiem sabojāt jūsu dzelzs darbarīkus un citas lietas, kurs jāsargā no lietus un vēja. Šī var būt arī laba un patīkama vieta, kur pilnveidot savas amatnieka prasmes.

VISS NEPIECIEŠAMAIS

Vajadzīgi tikai četri moduļi, lai uzstādītu velvju ēku, kuras platība var būt no 4,5 m² līdz vairākiem simtiem kvadrātmetru. Plašāka informācija sadaļā “Tehnoloģijas“.

Izstāde