Iegādājieties brīnišķīgu pirti – unikālu Revonia pirti!

Pirtis

Pirts, kas piemērota gan pilsētas, gan lauku mājām.

Lai varētu teikt, ka zināt, kāda ir laba pirts, jums tādai jābūt pašiem savā pagalmā. Revonia pirtīs veidojas labs gars, turklāt būvniecības process, lai jūsu pagalmā ierīkotu lietošanai gatavu pirti, ilgst tikai vienu dienu. Pirti var būvēt pilnībā zem zemes vai nogāzē, tā, ka vienā sienā var ierīkot logus.

Uzziniet vairāk

Faktiski bezgalīgas iespējas

Pirts, kas piemērota gan pilsētas, gan lauku mājām.

Pirts ar īpaši spirdzinošu garu, kurā velvētie griesti nodrošina vienmērīgāku tvaika cirkulāciju. Pirtī ir ļoti svarīgi, lai viss, kas pieskaras ķermenim, ir dabisks, un tieši tāds ir ikvienas Revonia pirts interjers. Pagrabs pārtapis par pirti? Jā, tā ir brīnišķīga pirts! Tā kā augsnes slānis aiztur siltumu, tajā var iet pat nākamajā dienā.

Suitsusaun

Dūmu pirts ir īpaši vērtīga pirts, jo dūmu pirts tradīcija ir iekļauta pasaules kultūras mantojuma sarakstā. Kāpēc? Jo pēršanās šādā pirtī ir ļoti veselīga un patīkama – pērtuvē ar velvētiem griestiem tvaika izkliede ir vienmērīga. Mūsdienās ir gudri izvēlēties Revonia dūmu pirti, jo tā prasa maz rūpju. Šāda pirts kalpos vairākām paaudzēm.

VISS NEPIECIEŠAMAIS

Vajadzīgi tikai četri moduļi, lai uzstādītu velvju ēku, kuras platība var būt no 4,5 m² līdz vairākiem simtiem kvadrātmetru. Plašāka informācija sadaļā “Tehnoloģijas“.

Klientu dienas