Vīna pagrabs Raplā – tas sargā dievu nektāru, sniedz patīkamu vietu atpūtai, turklāt tajā var glabāt arī rudens ražu un konservus. - Revonia

Vīna pagrabs Raplā – tas sargā dievu nektāru, sniedz patīkamu vietu atpūtai, turklāt tajā var glabāt arī rudens ražu un konservus.

Grīdas platība _ m2

Šo moduļu pagrabu veido trīs velvju moduļi – priekštelpas modulis un divas papildu telpas. Revonia moduļus var kombinēt, tādēļ ir iespēja veidot ļoti atšķirīga izkārtojuma un izmēra moduļu ēkas. Šī pagraba īpašnieks vēlējās vienu telpu, kas kalpotu kā vīna pagrabs, tomēr vienlaikus būtu arī patīkama un omulīga vieta vīna degustācijām. Otrā telpā īpašnieks vēlējās plauktu sistēmu, kurā visu gadu droši un kārtīgi glabāt konservus un rudens ražu.

Galerija

Cenu lapa

Mēs atbildēsim uz cenu pieprasījumiem 1–2 darba dienu laikā.

Ja neesat saņēmis no mums cenu piedāvājumu, lūdzu, pārbaudiet atkritni savā iesūtnē, jo dažkārt tur nonāk arī vērtīgas ziņas!    VISS NEPIECIEŠAMAIS

    Vajadzīgi tikai četri moduļi, lai uzstādītu velvju ēku, kuras platība var būt no 4,5 m² līdz vairākiem simtiem kvadrātmetru. Plašāka informācija sadaļā “Tehnoloģijas“.

    Izstāde